Balkantitul.jpg

MOJEHORY

...blog o cestách po horách a nehorách. Conny & ALena & Petr

Motto

........život není vysilujícím během po stále zrychlujícím eskalátoru, s odškrtávaním  nekonečné řady povinností, za jejichž pečlivé plnění čeká stejná odměna, jako všechny ostatní  -  smrt......  (s využitím textu Dana Kierana v knize Líný cestovatel) 
"Spěchající muž je mrtvý muž"  arabské přísloví

Home alias domůů

Rádi cestujeme…..osobně mne nutně nelákají úplně daleká exotická místa, Evropa je dost velká…..a také původně to bylo cestování za něčím, za lezením, za lyžováním, za skialpama, za MTB, za turistikou a tak podobně…..ale postupně, možná je to tím že přibývají léta :o))), se někdy stává že i „cesta je cíl“, jak praví mnozí klasici.
Pokud jde o trochu "exotičtější" země...začínali jsme Slovinskem (nádherné, ale s postupující "europeizací" se nějak horší, alespoň to je můj dojem), dále Chorvatsko (původně jako náhradní cíl když ve Slovinsku bylo hnusně)..dneska jako cíl v netradiční dobu (Vánoce, nebo takové Velikonoce v Chorvatsku - exkluzivní) a mnohdy netradiční místa. Před tím samozřejmě povinné destinace Rakousko, Itálie, Polsko :-) ...a s tím jak přibylo větší auto (Opel Vivaro) přibyl rovněž další kus Balkánu:Bosna a Hercegovina a Černá Hora.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one